02144190118

درباره ما

 

شرکت افق میلاد ایرانیان از سال 1388 در تهران و با هدف حضور در حوزه انفورماتیک و استفاده از روش های نوین بیومتریک از جمله تشخیص اثر انگشت، در زمینه طراحی و تولید نرم افزارهای تخصصی و ارائه خدمات در حوزه نرم افزار و سخت افزار به شرکت ها و سازمان ها و بانک ها تاسیس گردید.
خدمات نرم افزاری این شرکت، نرم افزار و سامانه تحت وب احراز هویت با اثر انگشت مشتریان بانک ها و از نظر سخت افزاری ارائه کننده سخت افزارهای اسکنر اثر انگشت است.

اثر انگشت برای شناسی افراد به کار گرفته می شود و کاربرد آن برای احرازهویت است.
احراز هویت بیومتریک نوعی کنترل دسترسی به کاربران است که از ویژگی های بیومتریک، برای احراز تایید هویت افراد، استفاده می کند و از این طریق دسترسی و اجازه استفاده از سامانه ها و دسترسی به کامپیوتر ها، شبکه ها، دستگاه های خودپرداز بانک ها ، تردد افراد، اجازه و رود به خانه ها و … به کاربر صادر می شود.

محور اصلی فعالیت این شرکت، تولید محصولات نرم افزاری با استفاده از بالاترین تکنولوژی ها و استانداردهای موجود، جهت رضایت کامل مشتریان است.

 حال این شرکت، با بهره گیری از دانش پزشکان و برنامه نویسان خود در عرصه تهیه ی ابزار و وارداتتجهیزات تله مدیسین قدمی برداشته و سعی بر ارائه خدمات بهداشتی، پیشگیری و درمانی از فاصله دور دارد.

در واقع سلامت الکترونیک، یک واژه جدید است که برای توصیف آن نیاز به استفاده ترکیبی از فناوری اطلاعات و ارتباطات الکترونیکی در بخش سلامت و درمان می باشد که با فرایندهای الکترونیکی و ارتباطی پشتیبانی می‌شود.

در این سیستم همه خدمات بهداشتی اعم از پرونده الکترونیک بیمار، تله مدیسین، پزشکی بر اساس شواهد، اطلاع‌رسانی به شهروندان، اطلاع‌رسانی به متخصصان و تیم‌های مجازی پزشکی ارائه می‌شود. تله مدیسین پل ارتباطی میان علوم پزشکی و مهندسی است و در آن جامعه پزشکی از امکانات مهندسی برای ارتقای سطح سلامت جامعه استفاده می‌کند.

از جمله اهداف پزشکی از راه دور:

بهبود مراقبت از بیمار، بهبود دسترسی و مراقبت پزشکی برای نواحی روستایی و محروم، دسترسی بهتر به پزشکان جهت مشاوره، در دسترس قرار دادن امکانات برای پزشکان جهت هدایت معاینات خودکار، کاهش هزینه‌های مراقبت‌های پزشکی، ایجاد خدمات مراقبت پزشکی (در سطح جغرافیایی و جمعیتی وسیع)، کاهش نقل و انتقال بیماران به مراکز درمانی می‌باشد. پزشکی از راه دور شامل مشاوره از راه دور، آموزش الکترونیکی پایش از راه دور، جراحی از راه دور، درمان امراض پوستی از راه دور، تصویربرداری التراسوند از راه دور، آسیب‌شناسی از راه دور، درمان اختلالات شناختی از راه دور می‌باشد.

توانایی ها

 • طراحی و پیاده سازی سیستم های کاربردی با محیط کدنویسی Visual Studio.Net  و Java
 • طراحی و ساخت سیستم های مبتنی بر هوش مصنوعی
 • ارائه خدمات مشاوره در طراحی و پیاده سازی سیستم های نرم افزاری سفارش مشتری
 • اتوماسیون جامع اداری تحت ویندوز و وب
 • مکانیزاسیون امور بایگانی ، اداری ، پرسنلی و طبقه بندی اسناد
 • طراحی و پیاده سازی سیستم های آرشیو اسناد عظیم
 • طراحی و راه اندازی Web Application

 

فعالیت ها

 • نرم افزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی
 • طراحی و پشتیبانی نرم افزارهای مهندسی ، آرشیو ، مدیریت اسناد ، امنیتی و …
 • تولید و مشاوره در پیاده سازی سیستم های نرم افزاری سفارش مشتری
 • تولید و مشاوره در پیاده سازی سیستم های اتوماسیون اداری
 • فروش و پشتیبانی نرم افزارهای مهندسی نفت و گاز و پتروشیمی
 • آموزش نرم افزارهای موجود در آرشیو شرکت

        تماس با ما

فکس: 02188705551
ایران، تهران، خیابان فتحی شقاقی، بین چهارراه یوسف آباد و چهل ستون، ساختمان پزشکان سبز، طبقه همکف، واحد4

شنبه تا چهارشنبه – 8 صبح الی 16

پست الکترونیک

شرکت افق میلاد ایرانیان از سال 1388 در تهران و با هدف حضور در حوزه انفورماتیک و استفاده از روش های نوین بیومتریک از جمله تشخیص اثر انگشت، در زمینه طراحی و تولید نرم افزارهای تخصصی و ارائه خدمات در حوزه نرم افزار و سخت افزار به شرکتها و سازمان ها و بانکها تاسیس گردید